Nieuw! Milieuvriendelijke en biologische reiniging!
Sinds afgelopen maand hebben wij een nieuw merk in ons assortiment: Ippo!
Hiervan hebben wij de producten Stal & Trailer reiniger en Tuig reiniger in ons assortiment opgenomen.
Naast onze strandaard reinigers is dit een hele mooie milieuvriendelijke en biologische oplossing voor het schoonmaken voor alles rondom uw paard. Ippo werkt met natuurlijke ingrediënten die allemaal op natuurlijke wijze worden afgebroken en niet schadelijk zijn voor het milieu. De verpakkingen zijn gemaakt van gerecycled plastic. Wat Ippo speciaal maakt is dat het reinigt in 2 fasen. Eerst wordt de oppervlaktevervuiling verwijderd door enzymen. Als deze klaar zijn worden de nuttige bacteriën actief die langdurig schadelijke bacteriën afbreken waardoor het langer schoon blijft. Ippo geeft ook aan dat wat je vandaag schoonmaakt, morgen nog schoner is.
De stal & trailer reiniger is ideaal voor het schoonmaken van stallen, wasplaatsen, voerbakken en trailers. Door de sterke werking van de enzymen heb je maar een klein beetje nodig, 20 ml in een emmer water van 5 liter. Dat maakt het ook nog extra duurzaam. Daarnaast is het PH neutraal en geeft het dus geen huidirritaties en kun je gerust voerbakken schoonmaken. Door regelmatig gebruik creëer je gezonde omgeving voor je paard zonder schadelijke bacteriën. Gebruik is makkelijk en simpel. Schudt de fles altijd goed voor gebruik, keer de fles met dop op om en de doseerdop vult zich vanzelf. Voeg 1 dosis toe aan een emmer water met ongeveer 5 liter water. De voorkeur gaat uit naar lauw warm water en bij sterke vervuiling mag de dosis verdubbelt worden. Reinig het schoon te maken oppervlak met een schone borstel, bezem, doek schuurspons of hogedrukreiniger. De goede bacteriën kunnen een witte waas achterlaten maar door simpel na te spoelen is deze makkelijk weg te halen.
De tuig reiniger is er voor al je tuig zoals, zadels, singels, hoofdstellen, beenbeschermers, dekens maar ook voor je bit omdat het PH neutraal is. De tuig reiniger laat geen vettige laag achter en juist daardoor blijft het leer soepel en verbeterd de levensduur. Ippo reinigt het oppervlak en haalt de voedingsbron van micro organismen weg die schimmels kunnen veroorzaken. Regelmatig schoonmaken zorgt dat het leer in topconditie en langer schoon blijft. Het gebruik is ook bij deze makkelijk en simpel, spray het schoon te maken voorwerp direct in. Maak schoon met een schone borstel, spons of natte doek. Door de werking van de enzymen kan er een witte waas ontstaan dit kun je gemakkelijk weg poetsen met een licht vochtige doek.
Wil jij dus op een verantwoorde, gezonde, biologische en milieuvriendelijke manier alles rondom jouw paard schoonmaken dan is Ippo de oplossing voor jouw!